Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Wireless kanser yapar mı?

Wireless kanser yapar mı?

Wireless kansere neden olur mu, wireless kanser mi yapıyor, kablosuz internet kanser yapar mı, kablosuz internet kansere yol açar mı bu soruların yanıtını merak edenler için, makalemizde paylaştık. Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren bilgisayardan dünyaya açılan pencere yani internet ne yazık ki sağlığımızla oynuyor. Sağlık açısından elektronik eşyaların ne denli zararlı olduklarının farkındayız, fakat hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlardan ayrılmamız mümkün değil.

Kablosuz internet kansere neden oluyor mu?

Yapılan bilimsel araştırmalar neticesinde kablosuz internetin (wireless) kanser hastalıklarına sebep olduğu ortaya çıktı. Kemik iliği hücreleriyle fareler üzerinde yapılan deneyler, wirelessın kansere yol açtığını kanıtladı. Kablosuz internet elektromanyetik alan olduğu için, kanserli hücrelerin çoğalmasına sebep oluyor ve bu durumda da kanser hastalıkları meydana geliyor.

Wirelessa maruz kalan hücreler kötü etkileniyor ve zamanla kanserleşerek dönemimizin en çok korkutan ve giderek yaygınlaşan kanser hastalığını ortaya çıkartıyor. Kanserli hücrelerin artmasına yol açan kablosuz internet yani wireless, uzmanlar tarafından pek önerilmiyor.

Bir önceki Bağırsak kanseri nasıl teşhis edilir? başlıklı konumuzda bağırsak kanseri ve bağırsak kanseri nasıl anlaşılır hakkında bilgiler sunulmuştu.

Bakılanlar: ultrasonda kolon kanseri belli olurmu, kanser genetik bulaşır mı, wireless zararlımı

Etiketler: kablosuz internet kanser yapar mı, kanser nedenleri

Leave a Comment

Loading...