Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Üçgen Vücut Nedir?

Üçgen Vücut Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Eğer üçgen vücuttan kasıt tüm kasları görülen kusursuz bir vücut ise, bunu evde yapmak imkansızdır. Vücut geliştirme salonları sadece jimnastik hareketleri için gerekli değildir, bu salonlarda aletlerin kullanım sırası, dengeli beslenme, zinde kalmak için gerekli kurallar, sağlık desteği, ve vitamin bilgileri de verilmektedir. Doğru ve etkili sporcu besinleri seçiminde deneyimli kişilerden bilgi de alabilirsiniz. Sporcu besinleri bir hormon değildir, çalışırken zayıf düşen vücut için mutlaka gereklidir.

vucut-gelistirme.png

Evde vücut geliştirmek mümkündür, fakat gerçek vücut geliştirme düzenli çalışma ile mümkündür. Vücut geliştirme salonlarında düzenli takip gerektiği için avantajlıdır. Ayrıca çevrede çalışan kaslı vücuda sahip diğer kişileri görmek, moral verici ve ateşleyici olur.

Vücut geliştirmek için doğru kasları çalıştırmak gerekir ve özellikle hiç ısınmadan ağır yük kaldırıp kendinize zarar vermeniz mümkündür. Yanlış kasları çalıştırmak vücut bozukluklarına sebep olur. Üçgen vücüt yapmak isterken armut görünümlü vücut çıkabilir.

Örneğin: karın kaslarını çalıştırdığınız sırada, karnınız zorlandığı anda nefes vermek gerekir. Böylece kaslar içeride kalacaktır. ters yapıldığında dışarıya doğru fırlamış bir karın oluşabilir.

 

* ben kendim de bu sporla uğraşıyorum ve faydaları saymakla bitmez desek yeri var..

evde üçgen vücut tam anlamıyla yapılamasa da ; vücudunuzu en azından forma sokabilir ve bu spor sayesin de fazla yağlarınızdan , sağlam bir program sayesin de kurtulabilirsiniz .

ben şahsen: obez veya fazla aşırı kilolu olan arkadaşlar için kesinlikle bol mekik hareketi öneririm..

 

 

emin olun sıkı bir çalışmadan sonra faydasını göreceksiniz ..

Ben kendim de zayıf bi gencim 178 boy: 61 kilo ama baklavalar yerinde ve bunu mekiğe borçluyum mekiğin her türlüsünü çekmenizi öneririm az sayıyla başlayıp , çoğaltabilirsiniz ..

Örneğin: 20*3 2 güne bir , sonra sayıyı artırın 50 * 4 şekline geldiğiniz de o şekilde her iki güne bi devam edin yağlar kesinlikle gidecek. ve hç bi şekilde hap , toz v.s almanızı hiç tavsiye etmem .. burusli gibi doğal bir şekilde sert ve üçgen bir vücuda sahip olabilirsiniz .. tabi ki mekiğin yanında size en sağlam 2 önerim daha var: şınav ve barfiks ..

kesinlikle bu 3 ünü bırakmayın ve hayatınızdan çıkarmayın ..

hepsinde aynı yöntemi kullanın ve 2 güne bir yapın az sayı ve setlerle başlayıp sayıyı her gün artırın ..

örneğin: 20*3 ken 22 * 3 gibi

maksimum yapmaya çalışın bu hareketleri çekebildiğiniz kadar çekin..

göreceksiniz ki sizinde fit bir vücudunuz olacaktır ..


Leave a Comment

Loading...