Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Öksürük için şifalı bitkiler

Öksürük için şifalı bitkiler

Öksürük için şifalı bitki kürleri, öksürük kesen bitkiler nelerdir, hangi bitkiler öksürüğü keser, öksürüğe iyi gelen bitkiler hangileridir kış mevsimi geldiği zaman öksürük şikayetleri artmakta ve pek çok insan bu soruların yanıtlarına ulaşma isteği duymaktadır. Öksürük pek çok nedenden ötürü husule gelen bir sorundur ve bu sorunun kısa sürede geçmesi hayatımızı kolaylaştırır. İşte bunun için öksürüğe karşı iyi gelen bitkiler yardımımıza koşuyor.

Öksürüğe iyi gelen otlar nelerdir?

Öksürüğün bitkisel yöntemlerle tedavisini sağlamak için şifalı bitki kürlerinden faydalanmak isteyenlere öksürük kesen bitkiler nelerdir ve nasıl hazırlanarak tüketilmelidir makalemizde açıkladık. Uzun süren öksürükler ciddi hastalıkların belirtisidir bunu da unutmamak ve öksürüğün geçmemesi durumunda bir uzman doktora başvurulmalıdır.

Öksürüğe iyi gelen bitkiler şunlardır:

Okaliptus Nane Ihlamur Zencefil Meyankökü C Vitamini Ihlamur Zencefil Şahtere Hibiskus

 

Öksürüğü kesen bitkisel kür tarifleri ise şöyledir:

2-3 parça parmak ucu kadar zencefil, iri bir tutam ıhlamur, 1 çay kaşığı hibiskus, 1 çay kaşığı şahtere otu

Hazırlanışı:
Tüm malzemeler 1 su bardağı kadar suda 3-4 dakika kaynatılır.2-3 dakika demlendirildikten sonra içilir.

Aynı zamanda öksürük kesmeye yardımcı olan meyankökü güde 2-3 defa çiğnenebilir.

Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.

Bakılanlar: öksürük için şifalı bitkiler, çocuklarda öksürüğe iyi gelen şifalı bitkiler, kuru öksürügü ne keser, Www oksuruk kesmek ıcın sıfalı kur com, öksürüğü aniden kesen

Etiketler: aniden öksürük, hangi bitkiler öksürüğü keser

Leave a Comment

Loading...