Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Okey Oyna

Artık çağımız o kadar hızlı ilerliyor ki her gün yeniliklerle karşılaşıyoruz. Bunlardan biri de sosyal paylaşım sitelerinde oynanan okey oyna oyunlardır. Örneğin; Facebook’da Okey Oynamak insanların vakitlerini harcadığı bir aktivitedir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki  Her gün Facebook ‘da 1.000.000 ‘dan fazla kişi Okey oynuyor.
Çeşitli türleri olmakla beraber en çok Okey Plus tercih ediliyor. İster arkadaşlarınla istersen de milyonlarca Facebook kullanıcısına karşı Okey keyfini yaşıyorlar. Hiçbir program indirmeden okey oynama firsatina sahip oluyorlar. Hemen yerini al arkadaşlarınla hem sohbet et hem de keyifle okey oyna zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

okey-giris

 

Okey oynamanın da çeşitli türleri bulunmaktadır. Bumlardan biri İkili, Üçlü, Dörtlü Okey Oynamadır.
Siteler sürekli güncellenerek insanların dikkatini çeker hale getirilmektedir. Sen hala demode okey oyunlarını mı oynuyorsun? Bu seçenekler sayesinde İkili, üçlü, dörtlü oynama seçenekleri ile Okey Plus ‘da yepyeni bir Okey deneyimi sizlere sunuluyor. Hemen Okey Plus oyna okey keyfini şimdi arkadaşlarınla yaşa.
Kimseyi beklemek zorunda değilsin.  Beklemeden Oyna! Seçeneği ile hızla oyununa devam edersin.
Artık masada dakikalarca beklemek, sıkıntıdan patlamak yok. Masanın dolmasını beklemene hiç gerek yok iki veya üç kişiyle de hemen oyunu başlatıp seri bir şekilde okey oynayabilirsin. Okey Plus ile okey oyna  oyunu artık daha seri daha eğlenceli ve daha pratik.

İstersen bu oyunları son model akilli telefonlarda da oynayabilirsiniz her an istediğin her yerde.
Iphone’dan Okey Keyfini Yaşayarak zevkli dakikalar geçirmiş olursun. Facebook’da bir milyondan fazla kişi tarafından oynanan Okey Plus oyunu artik Iphone’da, hem de bedava uygulamayı indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Okey oyunlarını her yerde , her şekilde oynamak için yapmanız gereken tek şey hemen bir facebook hesabına sahip olmak ve oyunun dibine vurmak.


Leave a Comment

Loading...