Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

NASIL YAZILIR

Nasıl Yazı ve İçerik Eklenir?

Yazı yazmak ve paylaşmak için öncelikle üye-yazar olmanız gerekmektedir. Üye-yazar değilseniz Kayıt Ol sekmesinden kullanıcı adı, parola ve ad soyad bilgilerinizle kolayca ve tabi ki ücretsiz üye olabilirsiniz. Vermiş olduğunuz e-posta adresine kullanıcı adınız ve şifreniz anında gönderilecektir. E-mail adresinize gelen şifre ile giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.(Şifreyi değiştirmenizi tavsiye ederiz.) Sonrasında giriş sekmesinden kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmalısınız.

Giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta yazılar-yeni yazı ekle kısmından yazınızı yazınız. Biçim seçiniz.(Genellikle standart seçilmektedir.) Daha sonra kategori seçimini yapınız.(Bilim-Sağlık-Teknoloji-Tarih vb.) Ve yayınla diyerek yazınızı paylaşabilirsiniz.

Sayfanızı oluştururken başlık ve içerik kısmını özenle yazmanızı rica ederiz. İçerikte başlıklar koyu punto diğerleri de normal punto olması görünürlük ve anlaşılırlık açısından önemlidir.

Ayrıca telif hakları ihlaline dikkat etmeniz önemle arz olunur. Yazılarınız da faydalandığınız kaynak var ise sayfanın altına belirtiniz. (Örnek: Kaynak: nedemekti.com)

Nedemekti.com ‘dan alıntı yapan üye ve ziyaretçilerimizin sitemizi kaynak göstermeleri gerekmektedir.

Kullanım Şartları

Nedemekti.com ve alt alan adlarında yer alan tüm yazılar, paylaşımlar bilgi amaçlıdır. Nedemekti.com tüm bu içeriklerin doğruluğunu ve güncelliğini iddaa etmez ve bu konuda sorumluluk kabul etmez. Nedemekti.com sitesinde paylaşılan bilgiler sayfayı yazan üye-yazar tarafından oluşturulur. Telif hakkı ihlali yapmamak için üye-yazarın oluşturduğu sayfanın altında faydalandığı kaynağı belirtmesi gerekir.


Loading...