Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Gümüşpalada Elektrikçi

        Gümüşpalada elektrikçi firmamız elektrik tesisat ve arıza işlerinde güvenilir ve yetkin bir ekiple çalışmaktadır. Firmamızın İstanbul’un her noktasında farklı ve çok sayıda irtibat noktası bulunmaktadır. Elektrikle ilgili olan her hangi bir sorun yaşadığınız taktirde bize ulaşırsanız İstanbul’un hangi noktasında bulunursanız bulunun en yakın konumda bulunan ustalarımız size ulaşacak ve gereken çözümü kısa zamanda üretecek çalışmayı yapacaklar. Ustalarımız gereken teçhizat ve malzemeyi  sürekli modern donanımlı araçlarında bulundurduklarından işin yapılması için gereken sürede bir uzama söz konusu olmaz. Yapılacak olan işin herhangi bir elektrik kaçağı olması, tesisat döşenmesi, pano veya telefon santrali kurulum sistemleri gibi basit ya da uzmanlık isteyen farklı bir iş olması ustalarımız için bir sorun yaratmayacaktır. Size en yakın noktada bulunan ve yapılacak işin ustası olan eğitimli ekip sorununuza müdahale etmeye 7/24 hazırdır.

Personelimiz eğitimli ve tecrübeli ustalardan oluşan profesyonel bir ekiptir. Hem işin ehli olmaları hem de gerekli olan yasal belgelere sahip olmaları sebebi ile piyasada karşınıza çıkabilecek diğer elektrik tesisatçılarına göre üstün bir konumda bulunmaktadırlar. Avcılar gümüşpala elektrikçi firmamızın personeli sahip oldukları özellikleri sayesinde yaptıkları işi sonunda çözüm üretme garantisi ile yaparlar. Yapılan iş uzman ve tecrübeli ellerden çıksa da arızanın tekrarlanabilme ihtimali olabilir. Böyle bir durumda, yapılan elektrik tamiratı ile ilgili bir sorun yaşama ihtimalinize karşı da işin bitiminde ücretsiz garanti sağlamaktayız. Yani aynı nedenden benzer bir sorunla karşılaştığınız takdirde ücret ödemeden tekrarlayan sorunu halletmiş olacaksınız.

Yapılan işin ücreti ise yapılan işin kalitesi, sağlanan garanti, süresinin kısalığı ve her hangi bir hasar vermeden çalışmanın tamamlanması birlikte düşünüldüğünde çok uygun bir rakam olacaktır. Kurumsal yapılanmasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız gümüşpalada elektrikçi , ücret konusunda piyasada çalışan benzer firmalardan veya bireysel olarak çalışan elektrik ustalarından çok daha uygun fiyatlar sunmaktadır. İşin sonunda ortaya çıkacak faturanın elinizi yakmaması da sunduğumuz garantiler arasında bulunmakta. Firmamıza ulaşmanız ve hizmetlerimizden yararlanmanız için ise tek yapmanız gereken bizi aramak. Gereken müdahale en kısa sürede ve en kaliteli hizmet sunularak yapılacaktır.

        Bilgi : http://www.e-elektrikci.net


Leave a Comment

Loading...