Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Alt Komşuya Su Kaçağı Sorunu Çözüldü

Alt komşuya su kaçağı sorunu çözüldü özel cihazlar kullanan tesisat firması Çözüm Merkezi noktasal tespit yaprak evi kırım döküm yapma işlerinden kurtarıyor. Çoğu zaman bu tür sorunlarda sıradan tesisatçılardan yardım isteriz ama onların maliyeti de eziyeti de çok oluyor. Bu tür sorunlarda teknolojiyi konuşturan firma kamera sistemi ile arızayı tam olarak bulup onarıyor.

Su kaçağı bulma özellikle evlerde büyük sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Özellikle sıcak su borularının basıncının artması ile oluşabilecek su kaçakları için erken müdahalede oldukça büyük önem taşımaktadır. Aksi halde su kaçağı zaman içerisinde daha fazla artış göstermesi ve tüm alana zarar vermesi gibi sonuçlar ile karşılaşılabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek içinse yapılması gereken en iyi şey su kaçaklarının bir an önce onarılmasını sağlamaktır. Su kaçaklarının tespit edilmesi ve onarılması ise büyük bir ustalık istemektedir. Özellikte evde su arıza tespiti yapmak için uzman ekiplerden yardım alınması gerekir. Yoksa evde su arıza tespiti yapmak için tek tek su hattının geçtiği yerleri kırmak gereklidir.
Firma olarak biz ise evde su arıza tespiti için bu alanda gerekli olan en modern cihazları kullanmaktayız. Evlerinizde oluşan su kaçakları hangi bölgede olursa olsun en iyi şekilde bu akaçları tespit etmekteyiz. Su kaçaklarının boyutu çok küçük olsa bile son sistem cihazlarımız ile her türlü kaçağı tespit edebiliyoruz. Evde su kaçağı tespiti için su kaçakları tespitinde kullandığımız cihazlar son sistem cihazlardır. Çalışma ise bir planlamaya göre ilerlemektedir. Evinizde su kaçaklarını tespit etmek için kızıl ötesi ve ses dalgalarını kullanan cihazlarımızla sorun yaşadığınız tüm alanı analiz ediyoruz. Ardından bu alandaki sorunu en ufak bölgeye kadar tespit edip bu bölgeyi işaretliyoruz.

Tespit işlemi bittikten sonra ise diğer bir önemli aşama onarıma geçilmektedir. Bu aşamada sadece arızanın bulunduğu bölgeye işlem uygulanmaktadır. Bu sayede hem sorun noktasal olarak çözüm bulmuş hem de diğer hiçbir bölge zarar görmemesi sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler için kullanılan cihazlarımız kesinlikle tespit işlemi sırasında da kırma ya da sızıntının bulunduğu alanda bir aşınmaya neden olmamaktadır.  Evde su arıza tespiti işlemi için böyle bir planlama ile çalışılması ve bu alanda teknolojik aletlerin kullanılması hem arıza tespitinin kısa sürede yapılmasına hem de onarımın direk olarak soruna yönelik yapılmasına imkân sağlamaktadır. Bu sayede evinizde de her hangi bir kırma işlemine gerek kalmaz.

İletişim Bilgilerimiz
Avrupa :
(212) 544 36 75
Anadolu :
(216) 612 55 90


Leave a Comment

Loading...