Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

1 haftada 8 kilo verdiren diyet

1 haftada 8 kilo verdiren diyet

1 haftada sekiz kilo verdiren diyet, 1 haftada 8 kilo verdiren diyet listesi, 1 haftada 8 kilo verdiren diyet programı, 1 haftada 8 kilo vermek için diyet, bir haftada nasıl 8 kilo verilir sizler için araştırdık ve makalemizde bu soruların yanıtlarına yer verdik. Aşırı kilo problemleri hem bizim ülkemizde hem da dünyanın birçok ülkesinde başa derttir.

1 haftada 8 kilo diyeti

Giderek büyüyen bir sorun haline dönüşen kilolar, düzenli ve sağlıklı diyet uygulaması ile ortadan kaldırılabilir. Bir haftada sekiz kilo verdiren diyet yöntemi de bunlardan bir tanesidir.

Kilolar sadece estetik güzelliği etkilemiyor, aynı zamanda sağlık sorunlarının da husule gelmesinde rol oynuyor. Çeşitli rahatsızlıklara karşı da önlem almak ve sağlık problemlerini ortadan kaldırmak için düzenli diyet uygulamaya özen göstermeliyiz. 1 haftada 8 kilo verdiren diyet programı arayanlar için, işte diyet listesi.

Sabah kahvaltısı: 3 bardak su içilecek, 3 adet yeşil zeytin, 2 adet siyah zeytin, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, 2 adet salatalık, 5 adet yeşilbiber, 3 adet domates, 9 dal maydanoz, 9 dal dereotu, 9 dal nane, 2 dilim tam buğday ekmeği, tatlandırıcılı çay.

Ara öğün: 2 bardak limonlu su içilecek, 10 adet papaz eriği, 3 adet salatalık.

Öğle yemeği: 2 bardak limonlu su içilecek, 1 kase tavuk çorbası, 1 tabak yeşil fasulye yemeği ya da 2 adet etli dolma biberi, 1 bardak soğuk ayran, bol bol yeşillikli salata.

Ara öğün: 2 bardak limonlu su içilecek, 4 adet çilek, 2 adet kayısı, 3 adet erik, 3 adet ceviz.

Akşam yemeği: 1 bardak limonlu su içilecek, 1 kase domates çorbası, 100 gram yağsız yoğurt, bol salatalıklı cacık, 9 adet kiraz 5 adet erik ve 1 elma.

Ara öğün: 1 bardak limonlu su içilecek, 1 adet domates, 3 adet salatalık.

Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.

Bakılanlar: Yesıl kahve nin kılo verme belırtılerı nelerdır

Etiketler: 1 haftada 8 kilo verdiren diyet listesi, 1 haftada 8 kilo verdiren diyet programı, 1 haftada 8 kilo vermek için diyet, 1 haftada sekiz kilo verdiren diyet, bir haftada nasıl 8 kilo verilir

Leave a Comment

Loading...